Slotconferentie: woensdag 11 december 2024
Inclusie: revolutie of illusie?Â
Zonder inclusieve werkomgeving is er geen kans op activering. Als Brugfiguur Werk flankeert Ruth Claes in 2024 dienstverleners en werkgevers die daar innovatief mee omspringen. In deze slotconferentie van het project focus op talent – actieplan vrouwen met een migratie-achtergrond en eenoudergezinnen licht ze samen met experten haar bevindingen toe.
Bevestig hier uw aanwezigheid.
Locatie: Provinciehuis Leuven, Provincieplein 1, 3010 Leuven
Het volledige programma volgt.
Deel dit bericht
Ontdek ook deze nieuwsberichten

Prijsstijging dienstencheques (30-09-2026)
De Vlaamse overheid heeft formeel beslist om de aankoopprijs van dienstencheques te verhogen. Op deze pagina vind je een overzicht van wat deze beslissing inhoudt en hoe IN-Z als sociale onderneming hiermee omgaat.

Medewerker in de kijker: het verhaal van Marianne
Marianne zette na zeven jaar als huishoudhulp bij IN-Z een mooie volgende stap. Vandaag begeleidt ze collega’s met dezelfde betrokkenheid en passie die haar eigen traject zo typeerden.

Toelichting lopend onderzoek
IN-Z stelt zich burgerlijke partij in lopend onderzoek naar ‘misbruik van vertrouwen’ met betrekking tot feiten die gepleegd zijn door de voormalig IN-Z algemeen directeur.